Auto konditsioneeri täitmine
ja remont Tallinnas

Autoteenindus Mootori Meistrid remondib ja täidab auto konditsioneere Tallinnas lühikese ajaga ja parima hinnaga. Enamik kaasaegseid autosid, sealhulgas ka kesk- ja baasklass, on varustatusõltumata välisest õhutemperatuurist. Paljud autojuhid ei pea kliimaseadme õigeaegset hooldust ja täitmist oluliseks tegevuseks ning pöörduvad autoteenindusse alles siis, kui seade vajab juba parandamist.

Miks on vaja hooldada kliimaseadet

Sõltumata sellest, kui usaldusväärne ja hea on teie auto, nõuab selle kliimaseade nagu iga teine auto töötav osa aeg-ajalt tähelepanu ja hooldust.

Aja möödudes kaotavad kliimaseadme tihendid oma omadusi ning õhukindlus ei ole tagatud. Freoon kaob järk-järgult ja rõhk süsteemis langeb. Ent ka ilmsete lekete puudumisel tuleb konditsioneeri perioodiliselt täita.

Konditsioneeri täitmine ei ole aeganõudev ning ei eelda suuri kulutusi, ent tänu sellele säilub selle töö efektiivsus ning suureneb mootori tööiga.

Tõsiasi on, et kliimaseade, millel puudub süsteemi jahutusvedeliku rõhk, töötab vähem tõhusalt. Sellest lähtuvalt peab süsteem mugava temperatuuri hoidmiseks töötama suurema intensiivsusega, mille tagajärjel suureneb koormus ning sellest tulenevalt kompressori, veorihmade jms kiirenenud kulumist ja lisaks sellele ka suurenenud kütusekulu.

Miks tasub usaldada kliimaseadme hooldust Mootori Meistrid teenindusele

Meie ettevõte tegeleb kõikide automarkide kliimaseadmete remondi ja täitmisega
Tüüpiliste kliimaseadmete probleemide hulka kuuluvad:

  • hermeetilisuse ja jahutussegu kadu;
  • süsteemi torude kahjustused;
  • kompressori rike;
  • soojusvaheti ummistumine tolmu ja väikese prahiga (mõjutab ka töö efektiivsust);
  • soojusvaheti kahjustused;
  • tõrge kliimaseadme töös.

Kõikide juhtumite korral tuleb teostada õige diagnostika ja määrata optimaalne lahendus.
Kliimaseadme remont toimub spetsiaalses boksis. Meie käsutuses on kõik antud töö tegemiseks vajalikud kaasaegsed seadmed ja tööriistad. Meie ekspertidel on laialdane kogemus erinevat tüüpi kliimaseadmete teenindamisel ning nad suudavad kõrvaldada rikked kiiresti ja garantiiga.

Maxmark24 OÜ

Reg.kood: 14454242
KMKR: EE102061730
Maleva 2, 11711 Tallinn
Box nr. 109

+372 5631 2888
info@mmservice.ee