Hammasrihmade vahetus
Mootori Meistrid Tallinna teeninduses

Hammasrihmade korrapärane vahetus – ajastamine on üks kohustuslikest protseduuridest auto hooldamisel. Seda vahetatakse pärast 60-120 000 kilomeetrit või vastavalt kulumisele või venitatusele.

Gaasi jaotamise mehhanismi rihmade puudusi on raske kohe märgata, ent selle ootamatu purunemine või eemaldumine võib põhjustada tõsiseid tagajärgi, mille lõpptulemuseks võib isegi olla mootori kapitaalremont. Seetõttu ei ole mõtet oodata auto “märguannet”, vaid tuleb külastada teenindust õigeaegselt.

Mõnes autos kasutatakse rihmade asemel ajastusahelaid, neil on pikem tööiga, ent ka neid tuleb hooldada ja isegi vahetada.

Kuidas mõista kiiret vajadust hammasrihmade vahetuse järele

  • mootori töötamisel on kuulda vilinat – see tähendab, et rihm on veninud ja võib igal ajal maha lennata;
  • auto ei käivitu või käivitub raskelt;
  • teie auto on läbinud pärast viimast vahetust 60-120 000 kilomeetrit.

Miks valivad paljud Tallinna autoomanikud Mootori Meistrid töökoja

  • Meistrid teavad enamik remondi- ja hooldustoimingute tehnoloogiaid ning hammasrihmade vahetamisel pööratakse erilist tähelepanu õigele märgistusele, sest just sellest sõltub antud sõlme kaasatud detailide ressurss.
  • Mootori Meistrid teeninduses asendatakse detaile ning viiakse läbi täielik ennetav töö: vahetatakse pingutusrullid ja rullpingutid, nukkvõlli tihendid ja vajadusel ka veepump. Pärast seda võite olla kindel, et sõidate Tallinna teedel vähemalt 60 000 kilomeetrit ilma kiireloomulise vajaduseta vahetada välja hammasrihmad.
  • Suhtume oma töösse vastutustundlikult, kasutame kvaliteetseid varuosi ja kulumaterjale võimaldades sel viisil oma tehtud töödele ka garantiid.

Ärge oodake, kuni auto annab teile märku eelseisvast rikkest, registreeruge hoolduseks Mootori Meistrid teenindusse ja vahetage hammasrihmad õigeaegselt.

Mootori Meistrid OÜ

Reg.kood: 16755077
KMKR: EE102625516
Maleva 2, 11711 Tallinn
Box nr. 109

+372 5631 2888
tood@mmservice.ee