MOOTORI MEISTRID
autoteenindus

Meie kaasaegne autoteenindus Tallinnas pakub oma teenuseid autode omanikele ja ettevõtjatele. Töötame kiiresti, garanteerides kvaliteedi taskukohaste hindadega.

Mootori Meistrid autoteenindus (Tallinn)

Töökoda vastab kõikidele kaasaegse autoomaniku nõuetele – Mootori Meistrid tuvastavad kiiresti ja kõrvaldavad teie auto rikked ning esitavad tehtud tööde kohta täieliku aruande (sh fotod ja videod). Meil on tavaks säilitada ja jälgida teie auto hooldusajalugu ja tuletada klientidele meelde järgmise hoolduse tähtaega.
Autoteenindus on varustatud kaasaegseima varustusega. Kasutame ainult kvaliteetseid varuosi ja kulumaterjale, mis võimaldab meil teha kvaliteetset tööd, pakkuda oma teenustele garantiid ja jääda mõistlike hindade piiridess.

Mootori Meistrid spetsialistide meeskonna peamised tööpõhimõtted

Iga meister peaks tegelema alaga, milles ta on tõeline professionaal. Mootori Meistrid teeninduses spetsialiseerub iga mehaanik teatud auto markidele. Meil töötavad kõrgelt kvalifitseeritud meistrid, kes suudavad kõrvaldada autode mistahes talitlushäired.
Seejuures planeerime arukalt koormust, jaotame tööaega ja suutlikkust, et täita ettenähtud tähtaegu.Töötame ainult kontrollitud varuosade ja kulumaterjalide tarnijatega, kasutame nii originaalvaruosi kui ka nende kvaliteetseid analooge, mille puhul on samuti tagatud garantii.
Mootori Meistrid teeninduses on tööjaotus korraldatud nii, et vigade tõenäosus oleks nullilähedane, ent tunnistame siiski ka enda tehtud vigu garantiijuhtumites. Parandame spetsialistide poolt tehtud vead ilma täiendavate tõendite või pikkade selgitusteta. Autoteenindus on alati kättesaadav ja valmis auto vastuvõtmiseks, et kõrvaldada garantiijuhtumite raames tekkinud vead mistahes teeninduse tööaegadel.

Miks usaldavad Tallinna auto omanikud meile oma auto ja saavad meie püsiklientideks

Mõistlikud hinnad

Teame, kuidas vähendada teie kulusid säilitades samal ajal tehtud töö kõrge kvaliteedi, arutame kliendiga remondi teostamise erinevaid võimalusi ja kohandame tööd vastavalt planeeritud eelarvega. Meie teeninduses kehtib soodustuse süsteem, mistõttu on auto hooldamine meie juures kasulik.

Remondi ja autoosade garantii

Oleme kindlad on töötulemustes ja tarnijates. Ja kuigi meie Tallinna kliendid pöörduvad meie poole garantiijuhtumite osas väga harva, on meil alati valmis täiendavad reservid ja võimsused, et parandada potentsiaalsed puudused võimalikult kiiresti.

Teie auto pidev hooldus

Meil on kirjed iga tehtud paranduse ja hoolduse kohta, mis aitavad meil olla teadlikud konkreetse auto omadustest, tuvastada kiiresti vead ja tuletada klientidele meelde järgmise õlivahetuse või süüteküünalde vahetuse aega.

Läbipaistvus, kättesaadavus, vastastikune mõistmine

Mootori Meistrid spetsialistid esitavad teie soovil täieliku foto- või videoraporti tehtud remonditööde kohta. Samuti selgitavad tehtud tööde käiku nii, et teil ei tekiks lisaküsimusi. Oleme alati kättesaadavad ja püüame rääkida kliendile sobivas keeles!

Mootori Meistrid OÜ

Reg.kood: 16755077
KMKR: EE102625516
Maleva 2, 11711 Tallinn
Box nr. 109

+372 5631 2888
tood@mmservice.ee