Rehvi ja ratta tööd Mootori Meistrid
Tallinna teeninduses

Reeglina seostub rehvivahetus Tallinnas hooajalise kliimamuutusega ning just seetõttu püüame leida ka suure töökoormuse tingimustes võimalusi mitte hoida oma arvukaid kliente kinni ning teostada rataste vahetust või parandusi kiiresti. Kahjuks võivad läbitorked, lõiked või muljumised ilmneda igal ajal, mistõttu on meie spetsialistid alati valmis teid aitama.

Rehvivahetus Mootori Meistrid töökojas on:

  • Rataste ja rehvide demonteerimine, kilpide ja rehvide kontrollimine varjatud defektide tuvastamiseks spetsiaalsel alusel, rataste paigaldusmõõtmete vastavuse kontroll tuginedes teie auto kasutusnõuetele, rataste montaaž.
  • Tasakaalustamine – teostatakse automaatselt kaasaegsel stendil, mis määrab selgelt ja optimeerib diagonaali ja radiaalse viskumise. Tänu sellele saame vähendada rataste tasakaalustavate kaaluse arvu.
  • Rehvide paigaldamine – arvestame rehvi jääkide sügavust ja geomeetriat nii, et isegi “kulunud” rehvidega oleks auto juhtimine teile võimalikult ohutu.

Lisaks pakub Mootori Meistrid teenindus järgmisi teenuseid

  • igasuguse keerukusega rehvide parandus;
  • veniili vahetus;
  • ratta tihendamine külgedelt;
  • rataste reguleerimine.

Pange tähele: selleks, et rehvid teeniksid teid kauem, on soovitatav teha rataste reguleerimist pärast igat hooajalist rehvivahetust. Seega, registreeruge rehvivahetusse Mootori Meistrid Tallinna teenindusse ja ärge unustage märkida registreerimisel nimetatud protseduuri. See ei võta palju aega, ent muudab teie elu autojuhina mugavamaks.

Rehvitööd Mootori Meistrid teeninduses – see on teie turvalisus ja mugava autosõidu tagatis igal aastaajal ja iga ilmaga.

Mootori Meistrid OÜ

Reg.kood: 16755077
KMKR: EE102625516
Maleva 2, 11711 Tallinn
Box nr. 109

+372 5631 2888
tood@mmservice.ee