Roolilati remont,
lekete ja loksude
kõrvaldamine

Mootori Meistrid Tallinna autoteeninduses remonditakse mistahes keerukusega roolilatte. Enamasti teostatakse esiveoga autode ja põikmootoriga maasturite juhtimist roolilatiga. See on üsna edukas tehniline lahendus. Latt on kompaktne ja rooli pööramiseks ei pea palju pingutama, ja seda ka roolivõimendita autode puhul.

Roolilati rikete tüübid ja nende tekkepõhjused

Üldiselt on roolilatt üsna usaldusväärne sõlm, ent mitte igavene. Kõige sagedamini võivad rikked tekkida järgmistel põhjustel:

  • sõiduki kasutamine rasketes teeoludes (konarlik maastik, sõit talvel);
  • mehhanismi loomulik kulumine auto pikaajalisel kasutamisel;
  • hilinenud hooldus (sõiduki töö vähese õlivaruga või õli kadu läbi lekkivate tihendite);
  • sõitmine teeauku või teel olevale takistusele (löök võib põhjustada reduktori elementide hävinemist, korpuse deformeerumist jne).

Lisaks võib rikke põhjuseks olla kvalifitseerimata remont või madala kvaliteediga komponentide kasutamine. Levinumad probleemid roolilattide töös on:

  • käigukasti õli leke läbi kahjustatud või kulunud õlitihendite;
  • kõrvaline müra;
  • lõtkud ja liiga palju mittevajalikku liikumist roolis, mille tagajärjel ei püsi auto hästi teel ja “lengerdab” pööretel;
  • kulumine hõõrdepaarides.

Turvalise ja mugava sõidu võti on roolilati lekete õigeaegne parandamine ja kõrvaldamine.

Roolimehhanismi remont Mootori Meistrid teeninduses

Mootori Meistrid autoteenindus pakub Tallinnas roolilattide kvaliteetset, tõhusat ja taskukohast remonti. Meil on ulatuslikud kogemused Euroopas, Aasias või Ameerikas toodetud automarkide roolisüsteemidega. Meie keskuses on šassii ja rooli probleemide tuvastamiseks vajalikud diagnostika seadmed.

Samuti on meie arsenalis kaasaegsed ning ülitäpsed seadmed ja tööriistad roolimehhanismi hoolduseks ja paranduseks, samuti roolilati lekete likvideerimiseks. Meie ekspertidel on kõrge kvalifikatsioon ning ulatuslik kogemus mitmesuguste sõidukitega. Me ei pelga teha rasket tööd ja anname oma töödele alati garantiid.

Mootori Meistrid autoteenindus pakub Tallinnas roolilattide kvaliteetset, tõhusat ja taskukohast remonti. Garantii kõikidele tehtud töödele. Helistage telefonil: (+372) 56 312 888

Maxmark24 OÜ

Reg.kood: 14454242
KMKR: EE102061730
Maleva 2, 11711 Tallinn
Box nr. 109

+372 5631 2888
info@mmservice.ee