Tehniline autohooldus
Tallinnas

Õigeaegne auto tehniline hooldus – sõiduki probleemivaba töö tagatis ja võimalus säästa sõiduki kasutamise pealt, sest just nii vabastate end tarbetutest remondikuludest. Lisaks tähendab kvaliteetselt töökorras auto madalaid kulutusi kütusele ja muidugi ka teie ohutust teedel.

Miks on oluline teostada sõiduki tehnilist hooldust:

võite olla kindlad auto korrasolekus;
sõiduk on tehniliselt ohutu;
teie auto tarbib minimaalset kütust;
väldite peidetud defektide tekkimise tagajärgi;
säästate nii raha kui ka oma aega;
töökorras autoga säästate keskkonda;

Mida tähendab auto igapäevane hooldus

Esiteks on see auto iseseisev tehniline hooldus – enne Tallinna teedele sõitmist, tuleb kontrollida kõigi paneelil olevate seadmete toimivust, eriti spidomeetri, rooli- ja valgustussüsteemide olukorda. Samuti on oluline kontrollida kõikide vedelikke taset (kütus, õli, jahutusvedelik ja pesuvedelik). Ja viimane lihv – rehvirõhu kontroll, peeglite paigutus, registreerimisnumbri olemasolu.

Тehniline hooldus 1 – kulumaterjalide diagnostika ja asendamine

MootoriMeistri spetsialistid (Tallinnas) hindavad auto hoolduse osana terve sõiduki põhjaliku diagnostikat, puhastavad ja õlitavad šassiid, kontrollivad pidurisüsteemi, vahetavad süüteküünlad (vajadusel). Kohustuslik toiming – vajadusel filtrite (salongi, õli, kütuse, õhu) ja tehniliste vedelike asendamine. Juhtratta reguleerimine ja rehvirõhu korrigeerimine sisalduvad samuti esimeses hoolduses.

Тehniline hooldus 2 – sõiduki põhiliste süsteemide kontroll

See on sõiduki põhjalikum kontroll. Antud hoolduse juures saab isegi eemaldada ja parandada või asendada üksikuid detaile või seadmeid tervenisti. Teise hoolduse raames vahetatakse käigukasti õli ja muud tehnilised vedelikud. Kõike seda tehakse lähtudes rangelt vastavate autotootjate soovitustest.

Mõlema hoolduse käigus võidakse vahetada:

  • hammasrihmad;
  • hüdraulikaseadme vedelik;
  • pidurivedelik.

Auto tehniline hooldus on Teie kindlustunne sõiduki ohutuse osas, säästes raha ja aega koos MootoriMeistritega!

Mootori Meistrid OÜ

Reg.kood: 16755077
KMKR: EE102625516
Maleva 2, 11711 Tallinn
Box nr. 109

+372 5631 2888
tood@mmservice.ee