Turbiini remont
Tallinnas

Ettevõte Mootori Meistrid teostab Tallinnas turbiinide remonti parima hinnaga ja võimalikult lühikese ajaga. Viimastel aastatel on paljud autotootjad hakkanud loobuma suuremahulistest mootoritest, kuna need pole eriti ökonoomsed. Sellegipoolest nõuavad sõidukite suurenenud keskmise kiiruse ja rasketes linnatingimustes tehtavate kiirenduste ja pidurdamiste tõttu võimsaid mootoreid. Seetõttu näeme üha sagedamini turbomootoriga autosid. Ent tegemist on väga koormatud sõlmega, kus esinevad tihti tõrked.

Miks vajab sõiduauto turbiini

Tänu turbiinidele saavad isegi väikeautod või väikeste tarbesõidukite mootorid arendada korralikku võimsust, võimaldades auto suurepärast dünaamikat suhteliselt madala kütusekuluga. Need mootorid töötavad suurtel pööretel ja tagavad tõhusa töö.

See saavutatakse tänu sellele, et silindritesse pumbatakse rohkem kütuse ja õhu segu ning põlemine toimub praktiliselt ideaalsetes tingimustes. Ent nagu ka kõikide teiste sõlmede osas, on ka turbiinil oma ressurss, mida mõjutavad:

  • sõidustiil;
  • õigeaegne hooldus;
  • kasutatavate tarvikute kvaliteet;
  • sõiduki töötingimused.

Lisaks sõltub turbiini töökindlus ka tootjast. Loomulikult töötab Volkswageni turbiin Vortexi turbiinist kauem.

Igal juhul tasub ülelaadimise tõrgete ilmumisel pöörduda viivitamatult spetsialiseeritud turbiini remonditeenust pakkuva ettevõtte poole.

Kuidas teostame turbiini parandust

Turbiinide remont Mootori Meistrid teeninduses – tähendab eelkõige garantiid tehtud töödele. Meil töötavad kogenud spetsialistid, kes teavad enamiku masskasutamises olevate sõidukite turbiine. Nad orienteeruvad suurepäraselt erinevate automarkide survesüsteemide nüanssides ja on valmis teostama ka väga keerukaid remonditöid.

Mootori Meistrid teeninduskeskuses on kõik sobivad seadmed, tööriistad ja diagnostilised stendid, et tegeleda erineva võimsusega turbiinidega. Kasutame ainult originaalkomponente ja varuosi või nende kontrollitud analooge, mille töökindluses oleme veendunud.

Hindame klientide usaldust ja püüdleme alati ideaalse tulemuse poole. Seetõttu on meie teeninduskeskuses teostatud turbiini remont parim lahendus teie autole. Kui vajate turbiini remonti Tallinnas parima hinnaga ja lühikese ajaga, pöörduge Mootori Meistrid poole. Kõikidele tehtud töödele väljastatakse garantiid.

Helistage, meie telefoninumber: (+372) 56 312 888

Maxmark24 OÜ

Reg.kood: 14454242
KMKR: EE102061730
Maleva 2, 11711 Tallinn
Box nr. 109

+372 5631 2888
info@mmservice.ee